Posty
.Opublikowany w Dieta ketogeniczna bezsenność
- problemy ze snem na ketozie to mocny znak, że nasze środowisko, zwłaszcza świetlne, jest toksyczne. Brak ekspozycji na słońce, naświetlanie się niebieskim światłem, rytm dobowy - tymi zagadnieniami warto się zainteresować (może być po prostu niedobór serotoniny -> mało melatoniny -> problemy ze snem). - przyczyną może być niska podaż białka (niedobór tryptofanu). Szerzej temat jest poruszony na stronie oleoketo.pl
.Opublikowany w Skawina ginekolog
Czy mozęcie polecić ginekologa w Skawinie? Jaka antykoncepcja według was jest najlepsza ? Tabletki plastry czy wkładka ? Zastanawiam się nad wkładką, bo boję się przytyć po tabletkach, a nad plastrami nawet się nie zastanawiałam szczerze mówiąc
.Opublikowany w Skawina ginekolog
Implant antykoncepcyjny  Najlepszy sposób, miałam plastry i to była jakaś masakra Trudno jest Ci jednak doradzić konkretną antykjoncepcję bo wszystko tak naprawdę zależy od Twojej kondycji. I od wyników badań. W Skawinie polecam zapisanie się tutaj: https://rcmskawina.pl/ Powinni wykonać odpowiednie badania oraz przypisać antykoncepcje.