#0

Czy ktoś moze jest na diecie bezglutenowej? Niestety ale musiałam na nia przejść. I widzę,z e jest droga. Jak znaleźć tańsze zamienniki? 

#1
Produkty bezglutenowe tanie nie są, ale sama jeśli muszę coś zamówić to zamawiam przez internet: https://www.zdronet.pl/dieta-bezglutenowa-%E2%80%93-produkty-bezglutenowe-w-codziennym-menu,3168,news.html Na stronie możęsz sobie poczytać jak dobrać takie produklty do swojego menu. Poza tym polecam przestawić dietę na kasze, warzywa oraz owoce :) W sieci jest bardzo wiele dobrych jadłospisów, które wbrew pozorom nie są takie drogie, tak więc moim zdaniem na pewno sobie poradzisz. 
MartynaW
#2
Jaka dieta najlepsza aby zapewnić wszystkie potrzebne witaminy?
MariuszRyś
#3
Znalezienie diety idealnej w zasadzie nie jest możliwe. Każdy z nas ma trochę inne potrzeby więc najlepszą opcją będzie udanie się do profesjonalnego dietetyka. Tam zostaniemy przebadani pod wieloma względami oraz ustalimy plan działania. Oczywiście we własnym zakresie też możemy zastanowić się jakimi produktami zapewnimy sobie wszystkie potrzebne witaminy i składniki odżywcze. Jedzenie dużych ilości warzyw sezonowych to jedna z możliwości. Jeżeli natomiast będziemy mieć jakieś braki, takich witamin jak B5, to zawsze możemy skorzystać z suplementów diety - https://mybionic.pl/witaminy-i-mineraly/witaminy-z-grupy-b/witamina-b5-kwas-pantotenowy Nie bez powodu zyskały tak bardzo na popularności.