#0

Przy urządzeniu swojego domu? Czy jesteście zadowoleni z pomocy? 

#1
Wydaje mi się, że większość osób, które urządziły same, oczywiście zakładając, że przemyślały wszystko dokładnie i o niczym ważnym nie zapomniały, będzie zadowolna z efektu, bo to w końcu jest to zgodne z icj stylem i gustem... więc jak może się nie podobać 🙂 chyba, że ktoś nie ma do tego smykałki i nie boi się do tego przyznać, to oczywiście lepiej powierzyć to zadanie innym. Dobrym rozwiązaniem jest zlecić urząrzenie wnętrza komuś jeśli ma ono trudny układ lub jeśli jest to nasze pierwsze własne i nie interesowaliśmy się takimi sprawami wcześniej - bo ładnie zrobi większość, ale aby było także funkcjonalne to już jest wyższy poziom wtajemniczenia 🙂 mimo tego, że byłam dziwnym dzieckiem, bo kiedy koleżanki w podstawówce czytały bravo girl, ja prenumerowałam cztery kąty i m jak mieszkanie, jestem artystką i do tego jeszcze ogarniam więcej technicznych spraw niż przeciętna kobieta, to przy pierwszym mieszkaniu popełniłam sporo blędów - drobnych, ale jednak, bo prawda jest taka, że nie dokońca wiedziałam jak to jest mieszkać na swoim i co będzie mi tak naprawdę potrzebne. Teraz mieszkam w drugim z którego po 10 latach nadal jestem bardzo zadowolona, trzecie zrobiłam pod wynajem i szybko znalazł się chętny i planuję 4, w którym mam nadzieję, będzie już wszystko idealnie. Jeśli więc lubisz, to rób samodzielnie, ale daj sobie na to czas i jak nawet wyjdzie Ci coś co Ci się podoba, to zrób jeszcze 3 i 4 wersję, bo zawsze można lepiej. Jesli jednak nie czujesz się na siłach na samodzielne zaprojektowaanioe wnętrza, polecam kontakt z nimi https://marengo-architektura.com/  Dobre biuro projektowe, powinni wszystko zrobić za Ciebie. 
Milenka
#2
W sumie to ciekawe patenty.
MarekKrzemyk
#3
Oczywiście zdania będą podzielone na ten temat. W dzisiejszych czasach ludzie szukają oszczędności podczas przeprowadzania remontu generalnego mieszkania. Dlatego są chętni do szukania informacji na temat aranżacji w sieci. Nie ma się co dziwić bo jest wiele wartościowych blogów poruszających to zagadnienie. Dla bardziej wtajemniczonych są nawet darmowe programy do tworzenia wizualizacji. To nieocenione narzędzie jeżeli chcemy zaprojektować kuchnie czy łazienke w płytkach. Jeżeli chodzi o sprawdzone produkty to płytki Tubądzin - https://plytki.pl/kategoria-produktu/tubadzin/ cieszą się od lat dużą popularnością. Wszystko za sprawą jakości oraz nowoczesnego wzornictwa. To gwarancja statysfakcji z zakupu na długie lata jakby nie patrzeć.