Posty
Karpaty
.Opublikowany w Napiwki przy platności kartą
Jak rozwiązać problem z napiwkami przy płatnością kartą? Do tej pory nie miałyśmy takiej opcji ale chcę to zmienić. Proszę o poradę techniczną jak to dokładnie ma wyglądać? Wiem że jest podatek od napiwków ale jaki? Zawsze kwota nabijana na kasie zgadzała się z terminalem. Czy na kasie musi być opcja napiwek?
.Opublikowany w Napiwki przy platności kartą
Kilka razy w restauracjach przy płatności kartą miałam opcje dodania napiwku- po prostu przed wpisaniem pinu było pytanie 'Czy chcesz zostawić napiwek' Ale jak to było rozwiązane nie mam zielonego pojęcia, znam to tylko od strony klienta. Możesz ewentualnie wejść sobie na stronę Polskibezgotówkowej: https://polskabezgotowkowa.pl/ Sa tutaj informacje o wprowadzeniu terminalu do biznesu, może tam bedzie informacja o napiwkach jako dodatkowej opcji. 
.Opublikowany w Dieta ketogeniczna bezsenność
- problemy ze snem na ketozie to mocny znak, że nasze środowisko, zwłaszcza świetlne, jest toksyczne. Brak ekspozycji na słońce, naświetlanie się niebieskim światłem, rytm dobowy - tymi zagadnieniami warto się zainteresować (może być po prostu niedobór serotoniny -> mało melatoniny -> problemy ze snem). - przyczyną może być niska podaż białka (niedobór tryptofanu). Szerzej temat jest poruszony na stronie oleoketo.pl
.Opublikowany w Skawina ginekolog
Czy mozęcie polecić ginekologa w Skawinie? Jaka antykoncepcja według was jest najlepsza ? Tabletki plastry czy wkładka ? Zastanawiam się nad wkładką, bo boję się przytyć po tabletkach, a nad plastrami nawet się nie zastanawiałam szczerze mówiąc