Coffee Mahjong

Wypij filiżankę kawy w tej relaksującej grze w pasjansa Mahjongg. Połącz 2 takie same wolne kamienie, aby je usunąć. Podświetlone są wolne kafelki.
7 players
441 Views

Ancient Mahjong

80 różnych poziomów Mahjong Solitaire. Staraj się rywalizować o najlepszy czas na każdym poziomie. Połącz 2 takie same wolne kamienie, aby je usunąć. Podświetlone są wolne kafelki.
4 players
749 Views

Beach Mahjong

Baw się na plaży i ciesz się latem w tej klasycznej grze Mahjong Solitaire. Połącz 2 takie same wolne kamienie, aby je usunąć. Podświetlone są wolne kafelki.
2 players
342 Views

3 Keys Solitaire

Zabawna gra w pasjansa typu Tripeaks. Kliknij/dotknij karty na stole, które są o 1 wyższe lub 1 niższe od odkrytej(ych) karty (kart) w prawym górnym rogu. Kliknij stos (w lewym górnym rogu), aby otrzymać nową odkrytą kartę. Odblokuj dodatkowe miejsca bazowe za pomocą kluczowych kart.
6 players
490 Views

Lines and Blocks

Tetris jak gra logiczna: Twórz długie poziome lub pionowe linie z liniami na spadających klockach. Zrób linie o długości 3 lub więcej, aby je usunąć. Usuń tyle linii, ile wskazany cel, aby przejść do następnego poziomu. Dotknij bloku, aby go obrócić, dotknij kolumny, aby przesunąć blok i przesuń blok w dół. Możesz także użyć elementów sterujących po prawej stronie obszaru gry.
7 players
488 Views

Taj Mahal Solitaire

Taj Mahal Solitaire to połączenie Klondike i Indian Patience. Postaraj się przenieść wszystkie karty do 4 wierzchnich stosów bazowych od asa do króla. Możesz budować karty na stole w dół (z wyjątkiem tego samego koloru), a także możesz przesuwać sekwencje. Jeśli w kolumnie tabeli pozostała 1 karta, karta jest chroniona do wyczerpania zapasów (w lewym górnym rogu). Chronionej karty nie można używać na stole. Kliknij na akcje, aby otrzymać nową otwartą kartę. W pustej kolumnie tabeli możesz umieścić dowolną kartę (lub sekwencję).
3 players
360 Views

Freecell Giza Solitaire

Klasyczna gra Giza Pyramid Solitaire z wolnymi celami: Dodaj dwie karty do łącznej wartości 13, aby usunąć karty. Król (K) ma 13 punktów i może być usunięty jako pojedyncza karta, dama (Q) to 12 punktów, walet (J) to 11 punktów, a as (A) jest wart 1 punkt. Mądrze korzystaj z wolnych komórek (na górze). Każdy nowy poziom jest trudniejszy, ponieważ ma raz mniej freecell.
3 players
389 Views

10 Mahjong

Połącz 2 wolne płytki tego samego rodzaju w taki sposób, aby łączna wartość wynosiła 10. Kamień jest wolny, jeśli nie jest zakryty i ma co najmniej 1 wolny bok (lewy lub prawy).
2 players
652 Views

Spider Solitaire 1 suit

Klasyczna gra Spider Solitaire z 1 kolorem. Twórz sekwencje kart od króla do asa, aby usunąć je z gry. Możesz przenieść kartę lub ważną sekwencję na puste miejsce lub na kartę o 1 wyższą wartość. Kliknij stos (w lewym górnym rogu), aby otrzymać nowe karty.
1 players
380 Views

Tarantula Solitaire

Wariant klasycznej gry karcianej Spider Solitaire. Twórz sekwencje kart w kolorze od króla do asa, aby usunąć je z gry. Możesz przenieść kartę lub prawidłową sekwencję (ten sam kolor: czerwony lub czarny) w puste miejsce lub na kartę o 1 wyższą wartość. Kliknij stos (w lewym górnym rogu), aby otrzymać nowe karty.
2 players
731 Views

Zuma Ball

Zabawna Zuma jak gra polegająca na dopasowywaniu 3, zdobądź 3 kulki tego samego koloru z rzędu. Strzelaj w piłkę, dotykając ekranu lub klikając myszką. Możesz zdobyć punkty bonusowe, gdy trafisz na miejsca bonusowe z punktami na nich. Unikaj uderzania w zderzaki. Dotknij strzelca, aby zmienić kolor piłki.
6 players
444 Views

Animal Cubes

Znajdź dwie takie same kostki zwierząt, aby usunąć te dwie kostki z gry. Możesz używać tylko darmowych kostek, na których nie ma żadnych kostek.
2 players
350 Views