Karpaty
#0

Czy ktoś tutaj też jeste posiadaczem niewielkiej kuchni? Jak rozwiazaliście kwestię jej urządzenia? Co powinno się w niej znaleźć?

#1
Przy małej kuchni oczywiście szuflady przede wszystkim, zabudowa pod sufit, piekarnik z funkcją mikrofali lub odwrotnie ( ja mam niestety oddzielnie ) dobre oświetlenie. Pojemna lodówka ( max wysoka jak się da!) z zamrażarką. Pojemniki do przechowywania najlepiej kwadratowe bo okrągłe zbierają miejsce. Zastanowić się czy sens kupić czajnik elektryczny czy lepiej zwykły na indukcję co by nie stało za dużo na blacie. Blat w ciągłości nie cięty tu 50 cm potem indukcja kolejne 50 cm bo to się nie sprawdza najlepiej jak ma się dużo powierzchni użytkowej jednorazowo. Zastanowić się czy śmietnik serio w szafce czy nie lepiej jakiś dekoracyjny poza szafką aby móc ją jeszcze maxymalnie wykorzystać na przechowywanie! Można by się zastanowić nad mniejszą zmywarką bo w małej kuchni nie ma sensu 60-80 cm. Gniazdka dobrze dostępne aby nie musieć przepinać sprzętów.

No i jeśli dalej będziesz miał z tym prbolemy, polecam kontakt z tym biurem projektowania wnętrz z Krakowa https://marengo-architektura.com/ Powinni Ci pomóc.