#0

Jestem na etapie urządzania domu. Jakie macie patenty, polecenia, must have, coś co się u Was bardzo sprawdziło?

Wiem, że np. chcę mieć pod zlewem cztery szuflady na pranie. Albo, że muszę zorganizować miejsce na zabawki do kąpieli po teraz mnie opanowuje biała gorączka jak je widzę. Wiem, że chcę mieć dużą lodówkę, najlepiej side by side.

Co jeszcze jest genialne w swej prostocie i warte wprowadzenia w celu ułatwienia sobie życia i umilania przestrzeni?

#1
Jak najwięcej szuflad w kuchni, różnego rodzaju, można półki ograniczyć właściwie tylko do tego co chcesz żeby ładnie wyglądało ;)  łóżko koniecznie z miejscem po przechowywania pod, najlepiej podnoszone dno, nie szuflady. Miejsce do schowania odkurzacza mi by się przydało (bezprzewodowy na rączce, za wysoki na standardowe szafki, i wtedy też deska do prasowania ;) Sama jestem bardzo zadowolona również z umywalki nablatowej. Zastanawiałąm się czy się sprawdzi czy nie, ale sprawdziła się bardzo dobrze. Jestem z niej zadowolona bo dzięki temu mam sporo miejsca na blacie, na którym mogę postawić na przykłąd kosmetyki: https://lazienka-rea.com.pl/zlewy-umywalki-lazienkowe/lazienkowe-umywalki-nablatowe.html Zdecydowaliśmy się na umywalkę od firmy Rea.