#0

Zastanawiam się nad wysłaniem córki do przedszkola. Przebywa obecnie z moją mamą, tak więc nie ma konieczności ale czy nie lepiej jak będzie miała kontakt z dziećmi? 

Jakie przedszkola w Warszawie dla dzieci polecicie? 

Czy warto jest zdecydować się na prywatne? 

#1
Ja jestem na tak. Żadna niania, babcia, ciocia, czy nawet mama nie nauczy dziecka tyle ile nauczy się w przedszkolu. W przedszkolu jest określony rytm dnia, jest kontakt z rówieśnikami, warto zapoznać się z ofertą zajęć dodatkowych. W domu według mnie nie jesteśmy w stanie tak zagospodarować dnia, bo najnormalniej w świecie trzeba ugotować, ogarnąć dom, zrobić zakupy i nie czarujmy się nie zawsze mamy ochotę na tańce, zabawy, czy inne zajęcia, które odbywają się w przedszkolu. Osoba do opieki w domu jest bezcenna w momencie lekkiego przeziębienie, bądź zamkniętego z jakiegoś powodu przedszkola. Moja córka chodzi do prywatnego. Podejrzewam, ze do państwowego nawet byśmy się nie dostali. Zdecydowałam się na Thames British School: https://thamesbritishschool.pl/pl/ Planuję wysłać córkę do szkoły podstawowej w tej samej placówce, jestem zadowolona z podejścia oraz z zajęc dodatkowych.